Pokój małej księżniczki nie musi być cały różowy

Dorosłym trudno jest zrozumieć fenomen koloru różowego, który uwielbiają ich małe córeczki. Może to po prostu kwestia przyzwyczajenia, skoro od niemowlaka dziewczynki strojone są w ubranka tego koloru, mają takie kocyki, wózeczki, czy pościel. Może zatem nic dziwnego, że jako kilkuletnie dziewczynki marzą o pokoju małej księżniczki – koniecznie w różowym kolorze. Ale rodzice muszą być mądrzy i przełamać nieco tę różową nudę. A najlepsze orężem do tego są białe meble.

Skoro nie ma szans na jakikolwiek kompromis w kolorze ścian, pole do negocjacji należy znaleźć na poziomie mebli.

Na wszechobecnych różowych ścianach królować mogą białe meble. Zresztą łóżko w tym kolorze będzie idealnie komponowało się z białą pościelą w delikatne groszki, korony, serduszka czy kwiatki.

Obok takiego łóżka koniecznie musi znaleźć się miejsce na białe stoliki.

To praktyczne rozwiązanie, które stworzy miejsce dla ukochanej przytulanki czy lampki nocnej – tak na wszelki wypadek. Co więcej białe stoliki to idealne rozwiązanie dla samych rodziców – stworzą praktycznie miejsce na książkę, którą aktualnie czytają córce do snu. Białe meble to rozsądne rozwiązanie w pokojach kilkuletnich dziewczynek.

Nie tylko pozwalają na przełamanie wszechobecnego różu, ale też rozjaśniają wnętrze.

Co więcej nie wymagają wiele pracy przy utrzymaniu w czystości. A jak małą księżniczkę zmęczy taki pokój, z łatwością można będzie stwororzyć coś innego. Biały przecież pzsuje do wszystkiego. Jaki widać, białe meble to same plusy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *